W piątek, 27 kwietnia, na na specjalnej konferencji zorganizowanej w sali konferencyjnej Atlas Areny Prezydent Hanna Zdanowska pogratulowała drużynie ŁKS Commercecon Łódź awansu do finału mistrzostw Polski. Katarzyna Sielicka i Michal Masek zapowiedzieli, że nasz zespół będzie walczył do końca.

Pani Prezydent Hanna Zdanowska dodała otuchy naszej drużynie przed poniedziałkowym meczem. Serdecznie zaprosiła wszystkich łodzian do Atlas Areny na drugi mecz finałowy z Chemikiem Police.

Z kolei trener Michal Masek powiedział, że nasza ekipa będzie walczyć do końca. Wymienił również przyczyny słabej postawy w pierwszym meczu. Jak wszyscy wiemy ełkaesianki miały pomiędzy ostatnim meczem półfinałowym a pierwszym finałowym bardzo mało odpoczynku. Do tego doszły dalekie podróże i kontuzje. Nasz szkoleniowiec dodał, że mimo to nie ma żadnego usprawiedliwienia dla tak słabej postawy. – Jesteśmy ambitną drużyną, chcemy godnie reprezentować miasto i takie mecze nie mogą nam się przytrafiać. Przepraszamy Pana Prezesa i kibiców, którzy zawsze nas wspierają – podkreślił trener. 

Nasza kapitan Katarzyna Sielicka skomentowała krótko: – Mecz był krótki i komentarz też będzie krótki. Zagrałyśmy fatalnie i nigdy więcej nie może nam się to przytrafić. Staramy się już nie myśleć o tym spotkaniu i skupić się na poniedziałkowym meczu, choć o naszej wpadce zapomnieć się nie da.

Na koniec Hanna Zdanowska życzyła powodzenia w poniedziałek. Bardzo dziękujemy Pani Prezydent za wsparcie i zapraszamy na mecz.