Schronisko dla Zwierząt w Łodzi przy ulicy Marmurowej 4 odwiedziła dzisiaj grupa świętych Mikołajów! Delegacja ŁKS-u Commercecon Łódź oraz firm CommerceconToyota Łódź przywiozła karmę oraz dary zebrane podczas tegorocznej zbiórki dla naszych braci mniejszych.

Jesień i zima to szczególnie trudny okres dla zwierząt mieszkających w schronisku. Muszą mierzyć się nie tylko z samotnością i czekaniem na nowy dom, ale również z dużo niższymi niż w lecie temperaturami. W tym czasie wyjątkowo potrzebują wysoko jakościowej karmy, która utrzyma czworonogi w dobrej kondycji. 

To właśnie dlatego prosiliśmy Was głównie o karmę bytową dobrej jakości oraz specjalistyczną, dla psów i kotów z problemami zdrowotnymi. W siedzibach Commerceconu i Toyoty również zbierano karmę i koce, które pozwolą zwierzakom przetrwać zimę. Jesteśmy dumni, że nasi sponsorzy przyłączyli się do tej akcji i wspomogli czworonożnych mieszkańców schroniska. 

Zachęcamy Was gorąco do wspierania Schroniska dla Zwierząt w Łodzi przez cały rok! Zawsze przydadzą się:

  • karma mokrą i sucha dobrej jakości dla psów i kotów
  • karma specjalistyczna dla psów i kotów z chorobami nerek, wątroby, przewodu pokarmowego
  • przysmaki dla psów i kotów
  • ręczniki, koce na posłania dla zwierząt
  • obroże, smycze, kagańce
  • metalowe miski i garnki na jedzenie i wodę