Po zakończeniu sezonu mistrzynie Polski, siatkarki ŁKS Commercecon Łódź, rzuciły się w wir spotkań. Nie mogło zabraknąć odwiedzin u VESBO Poland, jednego z naszych głównych sponsorów w tym sezonie. 

Wizytę poprzedziła sesja zdjęciowa z materiałami, które produkuje i dystrybuuje nasz sponsor. Nasz zespół bardzo kreatywnie podszedł do produktów używanych w systemach instalacji sanitarnej, takich jak rury czy pierścienie. Jak widać wszyscy świetnie się bawili, a Krysia Strasz zaprezentowała iści wiewiórcze umiejętności.

VESBO Poland

VESBO Poland

VESBO Poland

VESBO Poland

Po sesji fotograficznej udaliśmy się na ulicę Morgową 9, gdzie czekało nas nas prawdziwie mistrzowskie przyjęcie – był szampan i tort, konfetti i balony, a nawet specjalnie wykonany banner w barwach naszego sponsora z napisem „VESBO Poland wita mistrzynie Polski 2019!”. Spotkaniu towarzyszyły oczywiście wspólne zdjęcia i rozdawanie autografów. Prezes firmy Jarosław Gorczyca pogratulował zespołowi sukcesu. My z kolei mogliśmy zrewanżować się podziękowaniami za wsparcie w sezonie 2018/2019. 

VESBO Poland

VESBO Poland

VESBO Poland

VESBO Poland

VESBO Poland

#GramyRazem