Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź wraz z trenerem Bartłomiejem Bartodziejskim i Wiewiórą Zuzią odwiedziły w ubiegłym tygodniu Niepubliczne Przedszkole na Księżym Młynie.

Przedszkolaki okazały się niezwykle uroczymy, ale i wymagającymi gospodarzami. Zasypały nasze Wiewióry mnóstwem ciekawych pytań i z chęcią wzięły udział w zadaniach sportowych przygotowanych przez trenera Bartodziejskiego. A czekał na nie prawdziwy tor przeszkód oraz ćwiczenia, które na treningach wykonują nasze siatkarki. 

Oczywiście wielką sympatią cieszyła się maskotka naszego zespołu Zuzia. Przedszkolaki z pewnością najchętniej zatrzymałyby ją u siebie na dłużej. Była to również okazja do sprawdzenia czy złoty medal jest ciężki. Otrzymaliśmy niemal zgodną odpowiedź, że nie 🙂 

Na koniec odwiedzin otrzymaliśmy również przepiękny obraz stworzony przez dzieci.

Bardzo dziękujemy paniom nauczycielkom z Niepublicznego Przedszkola na Księżym Młynie za zaproszenie!

Przedszkole na Księżym Młynie

Przedszkole na Księżym Młynie

Przedszkole na Księżym Młynie

Przedszkole na Księżym Młynie