Pyszne śniadanie, pożywny obiad, a może catering z dostawą pod same drzwi? To wszystko oferuje bistro Mlekiem i miodem – nowy partner ŁKS Commercecon Łódź. 

Profesjonalny sportowiec nie ma lekko… Musi ciężko trenować, zmagać się ze stresem, a jednocześnie dbać o swoje zdrowie. Łódzkie Wiewióry dbają o siebie kompleksowo – treningom towarzyszy nie tylko właściwa suplementacja, ale także indywidualnie dopasowana dieta.

Na szczęście dzięki bistro&catering Mlekiem i miodem nasze zawodniczki otrzymują doskonale zbilansowane posiłki na każdy dzień z dostawą pod same drzwi. Co więcej, posiłki naszych zawodniczek są tworzone w oparciu o ich indywidualne preferencje. Ekipa Mlekiem i miodem zadbała o to, aby Łódzkie Wiewióry jadły nie tylko odpowiednią ilość węglowodanów czy białka, ale również o doskonały smak przygotowywanych potraw. 

Ale Mlekiem i miodem to nie tylko catering dietetyczny, z którego może skorzystać każdy z Was. To także wspaniała kuchnia w bistro przy ul. PojezierskiejZajrzyjcie koniecznie na facebookowy profil Mlekiem i miodem. Możecie tam zobaczyć m.in. menu z poszczególnych dni i fotografie dań, które podbiły już serce niejednego łodzianina. Od samego patrzenia aż leci ślinka.

Jeśli lubicie dobre jedzenie, to musicie koniecznie odwiedzić bistro Mlekiem i miodem przy ul. Pojezierskiej 2/6. Zapraszamy w ich imieniu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 19:00, a w weekendy od 8.00 do 20.00. 

bistro mlekiem i miodem