Muszę przyznać, że to jest spełnienie marzeń. Tak, marzenia się spełniają – mówiła po ostatnim meczu finałowym szczęśliwa Monika Bociek. Mamy nadzieję, że z Łódzkimi Wiewiórami będzie miała okazję spełnić kolejne, bowiem… bombardierka ŁKS Commercecon Łódź w sezonie 2019/2020 nadal będzie reprezentować biało-czerwono-białe barwy!

Przypomnijmy – swoją karierę Monika zaczynała w UKS Fuks Sulejów, z którego przeniosła się do MUKS ABiS SP 64 Łódź. W 2013 roku dołączyła do MUKS Sparta Warszawa, a rok później zaczęła bronić barw Legionovii. Po trzech latach w Legionowie przeniosła się do ekipy Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna. Z Małopolski wróciła do centrum. Zakładając biało-czerwono-białą koszulkę ówczesnego wicemistrza kraju na pewno marzyła o sukcesie. Z uśmiechem na ustach po zakończeniu sezonu 2018/2019 mogła powiedzieć:  – Jesteśmy mistrzyniami, wywalczyłyśmy to ciężką pracą i możemy być z siebie dumne.

W zakończonym sezonie ponownie znalazła się w dziesiątce najlepiej punktujących zawodniczek Ligi Siatkówki Kobiet. Dla Łódzkich Wiewiór wywalczyła 339 „oczek”, chociaż przez dłuższy czas grała z urazem. Czterokrotnie wyróżniono ją statuetką dla najlepszej zawodniczki meczu.

Wielokrotnie powtarzała, że siłą ŁKS-u Commercecon jest zespołowość i poczucie jedności. – Nie raz już potwierdzałyśmy, że w jedności siła i to zespołowość jest naszą siłą, nie indywidualności. Dlatego bardzo się cieszymy, że w kolejnym sezonie znów założy biało-czerwono-białą koszulkę i będzie stanowić jeden z elementów tej wspaniałej układanki jaką jest zespół mistrza Polski!

W przerwie między sezonami Monika nie będzie miała czasu na odpoczynek. Czeka ją bowiem ciężka praca w reprezentacji Polski, a my trzymamy kciuki, żeby pokazała jak wspaniałą jest zawodniczką!