Czas na kolejne posezonowe pożegnanie. W przyszłym sezonie w ŁKS-ie Commercecon Łódź nie zobaczymy już środkowej Nadji Ninković. Serbska zawodniczka w polskiej lidze 73 razy blokowała swoje rywalki, zdobywając w sumie dla Łódzkich Wiewiór 232 punkty. Dołożyła ważną cegiełkę nie tylko sportowo, ale również ze względu na swoją waleczność, ambicję i wspaniałą energię. 

Przed przyjściem do ŁKS-u Commercecon Łódź Nadja Ninković miała na swoim koncie pięć medali mistrzostw swojego kraju (2 złote, 2 srebrne i brązowy), dwa Puchary Serbii, cztery mistrzostwa Szwajcarii, jeden Superpuchar i cztery krajowe Puchary, a także Puchar Brazylii, trzy mistrzostwa Rumunii i dwa puchary tego kraju. 

Z Łódzkimi Wiewiórami serbska środkowa dołożyła do swojej bogatej kolekcji brązowy medal mistrzostw Polski. Nadja Ninković rozegrała w biało-czerwono-białych barwach 30 meczów ligowych, ale również spotkania w Pucharze Polski oraz Lidze Mistrzyń. W TAURON Lidze zdobyła 232 punkty, zaserwowała 10 asów i 73 razy zamurowała swoje rywalki. Najwięcej punktów – 14 – zdobyła w meczu przeciwko E.Leclerc Moya Radomce Radom 13 kwietnia. W rankingu najlepiej blokujących sezonu 2020/2021 Nadja zajęła wysokie 4. miejsce.

Na koniec swojej przygody z Łódzkimi Wiewiórami Nadja ma kilka ciepłych słów dla kibiców: – Chciałabym podziękować kibicom ŁKS-u. Dziękuję za wasze wsparcie, pasję i miłość do zespołu. Był to dla mnie jeden z najlepszych sezonów i zapamiętam go na zawsze. Dziękuję!

Dziękujemy Nadji za wspaniały sezon, na zawsze już pozostanie naszą Łódzką Wiewiórą!