W listopadowym grafiku drużyny ŁKS Commercecon Łódź próżno szukać czasu na odpoczynek. Mistrz Polski rozpoczyna bardzo intensywny okres. 8 listopada Łódzkie Wiewióry zainaugurują bowiem rywalizację w Lidze Mistrzyń.

Spotkania w europejskich pucharach będą przeplatać mecze, które mistrz Polski ma zaplanowane w TAURON Lidze. W listopadzie ŁKS Commercecon Łódź rozegra aż 7 spotkań – 4 w TAURON Lidze i 3 w Lidze Mistrzyń.

Rywalizację w europejskich pucharach łodzianki rozpoczną od meczu przeciwko Albie Blaj. Rumuńska drużyna awansowała do fazy grupowej z kwalifikacji. W turnieju II rundy zajęła 2. miejsce, ustępując jedynie Asterixowi Avo Beveren z Belgii. Co ciekawe, Łódzkie Wiewióry będą gościć w Rumunii nie tylko przy okazji meczu z Albą. W miejscowości Mioveni swoje mecze domowe rozgrywa bowiem ukraiński SC Prometey Dnipro.

Harmonogram meczów ŁKS Commercecon Łódź w listopadzie:

  • 5.11 – 19:00 – mecz domowy TAURON Ligi z Grupą Azoty Akademią Tarnowską
  • 8.11 – 20:30 – mecz domowy Ligi Mistrzyń z Albą Blaj 
  • 12.11 – 14:45 – mecz wyjazdowy TAURON Ligi z Grupą Azoty Chemikiem Police
  • 15.11 – 17:00 czasu polskiego – mecz wyjazdowy z SC Prometey Dnipro (rozgrywany w rumuńskim Mioveni)
  • 18.11 (do ustalenia) – mecz domowy TAURON Ligi z ITA TOOLS STAL Mielec
  • 25.11 (do ustalenia) – mecz wyjazdowy TAURON Ligi z #VolleyWrocław
  • 30.11 – 20:30 – mecz wyjazdowy Ligi Mistrzyń z Volero Le Cannet