Wicemistrzyni Polski juniorek, wicemistrzyni kraju seniorek – Natalia Skrzypkowska w sezonie 2019/2020 będzie reprezentować barwy ŁKS-u Commercecon Łódź.

Z Gedanią Gdańsk Natalia Skrzypkowska, znana wtedy pod nazwiskiem Nuszel, zdobyła całą gamę medali – w tym mistrzostwo Polski młodziczek (2003) i dwa mistrzostwa juniorek (2003, 2008). Dwukrotnie zdobyła Puchar Polski z MKS-em Dąbrowa Górnicza. W kategorii seniorskiej wywalczyła wicemistrzostwo kraju w 2011 i 2013 roku oraz brązowy medal MP w 2012. 

Reprezentowała m.in. barwy Atomu Trefl Sopot, Budowlanych Łódź czy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, a w sezonie 2018/2019 E.Leclerc Radomka Radom. Teraz wraca do Łodzi, aby razem z ŁKS-em Commercecon podjąć wyzwanie obrony tytułu mistrza Polski.

Przygotowania do sezonu są ciężkie. Mamy dużo treningów na siłowni, jak i na sali, gdzie doskonalimy technikę i umiejętności siatkarskie – oceniła pierwsze wspólne treningi. – Atmosfera jest taka, jakiej się tutaj spodziewałam – jednym słowem – super. Cieszę się, że tutaj jestem. Dobrze jest znów wrócić do Łodzi. W zespole jest dobra komunikacja. Każdy wie, co ma robić i jaki ma cel. Z niecierpliwością czekamy na pierwsze mecze – podkreśliła Natalia.

Tym samym Natalia Skrzypkowska dołączyła do grona przyjmujących ŁKS-u Commercecon Łódź – Darii Szczyrby, Aleksandry WójcikKatariny Lazović.

Natalia witaj w ekipie Łódzkich Wiewiór!