Z ŁKS-em Commercecon Łódź Natalia Skrzypkowska zdobyła czwarty medal mistrzostw Polski w seniorskiej karierze. W przyszłym sezonie czekają ją nowe wyzwania, jednak już nie w biało-czerwono-białych barwach. Natalia dziękujemy!

Natalia Skrzypkowska ma na koncie dwa wicemistrzostwa Polski (z 2011 i 2013 roku), które wywalczyła z Atomem Trefl Sopot i MKS-em Dąbrowa Górnicza. Z klubem z Górnego Śląska zdobyła także brązowy medal MP i dwukrotnie Puchar Polski. Występowała również w Budowlanych Łódź i E.Leclerc Radomce Radom.

Powrót do Łodzi, tym razem do ŁKS-u Commercecon, okazał się dobrym krokiem. – Byłam już w kilku klubach, ponownie wróciłam do Łodzi i ten sezon uważam za udany – przyznała Natalia. – W ŁKS-ie poznałam wspaniałych ludzi, kochających siatkówkę i zaangażowanych na 100%. Organizacja klubu jest tu na wysokim poziomie, a drużyna była dobrze dopasowana.

Brązowy krążek wywalczony z ŁKS-em Commercecon Łódź jest czwartym seniorskim medalem w dorobku przyjmującej. – Sezon zakończył się wcześniej, dla wszystkich była to dziwna, niecodzienna sytuacja. Dla nas zawodników faza play-off jest najważniejszą częścią sezonu. Wiadomo zdrowie jest najważniejsze. Ja cieszę się, że mimo tego wszystkiego drużyna ma medal, bo na niego zasługuje.

Okres między sezonami oznacza, że karuzela transferowa bardzo szybko się kręci. W nadchodzących rozgrywkach nie zobaczymy już Natalii Skrzypkowskiej w koszulce z przeplatanką. – Zgadza się. Kolejny rozdział oznacza kolejne wyzwania – potwierdziła przyjmująca.

Zanim jednak dowiemy się w jakim klubie zagra, ma okazję wykorzystać w pełni dość długie wakacje. – Wolny czas wykorzystuję na dokształcanie się. Dbam też o przygotowanie fizyczne i zdrowotne do nowego sezonu. Jest oczywiście też czas dla rodziny i hobby.

Natalia dziękujemy za wszystko! Do zobaczenia na siatkarskich parkietach!