Zespół ŁKS Commercecon Łódź rośnie w siłę. Do sztabu szkoleniowego dołączył Piotr Milbrandt, którzy zajmie się przygotowaniem motorycznym zawodniczek.

Jest to trener z wieloletnim doświadczeniem w pracy z zawodowymi sportowcami. Specjalista korekcji sylwetki opartej na treningu core, stabilizacji i stretchingu. Ma na swoim koncie współpracę m.in. z zespołem Budowlanych Łódź (grającego ówcześnie pod szyldem Organiki), reprezentacją Polski siatkarek halowych i plażowych, parą siatkarzy plażowych Rudol/Kosiak (mistrzowie świata U-23). Aktualnie współpracuje z zapaśnikami ZTA Wrestling Team, reprezentantem Polski w karate WKF Krzysztofem Szewczykiem, uczennicami SMS i pierwszoligowym zespołem koszykarek UKS Basket Aleksandrów Łódzki oraz piłkarzami KS Włókniarz Zgierz.

Jest również właścicielem Milbrandt – Training Academy, a także prowadzi indywidualne zajęcia treningowe. W gronie jego klientów znaleźli się m.in.: piosenkarka Tatiana Okupnik czy znany łódzki cukiernik Piotr Skórka.

Witamy Piotra w drużynie i mamy nadzieję, że dla obu stron będzie to owocna i satysfakcjonująca współpraca!