Każdy nowy parter cieszy nas ogromnie, a gdy biznesowo łączymy swoje siły z kibicem Łódzkiego Klubu Sportowego, to radość jest podwójna. W gronie partnerów ŁKS-u Commercecon Łódź witamy firmę związaną z branżą budowlaną – Zakład Ogólno-Budowlany Roberta Wocha.

Nasz nowy partner to firma rodzinna, która zajmuje się przede wszystkim budownictwem jedno- i wielorodzinnym. Działa od 1982 roku przede wszystkim na rynku łódzkim. Zakład prowadzi roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, ale również zajmuje się szeroko pojętymi pracami wykończeniowymi.

Niezwykle ważne jest to, że Robert Woch, właściciel firmy, a także jego rodzina to kibice Łódzkiego Klubu Sportowego. – Bardzo się cieszymy, że dołączamy do grona partnerów ŁKS-u Commercecon – mówi pan Robert.

Zakład Ogólno-Budowlany Roberta Wocha to kolejna firma, której właściciele są kibicami ŁKS-u. Ogromnie nas to cieszy, że wśród kibiców jest coraz więcej osób, które chcą związać się z nami również biznesowo. To dla nas ogromne wsparcie również pod względem motywacji do dalszej pracy nad rozwojem klubu – podkreśla Mariusz Przybyła, specjalista ds. marketingu w ŁKS-ie Commercecon Łódź.