Siatkarki ŁKS Commercecon Łódź mają za sobą pierwszy przedsezonowy turniej. W Niemodlinie pokonały UNI Opole i Enea Energetyka Poznań, zabierając do Łodzi Puchar Rektora Politechniki Opolskiej. Przy okazji Łódzkie Wiewióry wybrały numery, ponieważ firma White Hare przygotowała dla nich specjalne koszulki sparingowe. 

Zawodniczki, które w minionym sezonie zdobyły z ŁKS-em wicemistrzostwo Polski pozostały przy swoich numerach. Z kolei żadna z nowych siatkarek nie zdecydowała się na grę z numerem „9”, który należał do Katarzyny Sielickiej. Za dobrą wróżbę bierzemy numer „12”, który wybrała Monika Bociek. Dokładnie z tym samym grała przecież Izabela Kowalińska. Mamy nadzieję, że 12-stka przyniesie Monice dużo szczęścia i punktów w nowym sezonie. 

Z takimi numerami zawodniczki ŁKS Commercecon Łódź zagrają w sezonie 2018/2019:

numery