Każdy sportowiec – zarówno zawodowy, jak i amator – musi zadbać nie tylko o swoją kondycję, ale również o regenerację organizmu po wysiłku. Urazy mogą dopaść każdego, a ból uniemożliwia nie tylko powrót do formy, ale również codzienne funkcjonowanie. Dlatego o solidną regenerację siatkarek ŁKS-u Commercecon Łódź dba sztab medyczny przy wsparciu profesjonalnego partnera – Strefy Regeneracji.

#PartnerWRegeneracji zapewnia nam dostęp do sprzętu wysokiej jakości, który znacznie skraca czas regeneracji i leczenia mikrourazów. Łódzkie Wiewióry korzystają m.in. z krioterapii Game Ready. Połączenie aktywnej kompresji i jednoczesnej terapii zimnem sprawia, że przyspieszają naturalne procesy regeneracyjne, dzięki czemu można ograniczyć chociażby stosowania leków przeciwbólowych. 

Jak wykazały testy kliniczne, regularne stosowanie terapii Game Ready przyspieszyło powrót do zdrowia o przynajmniej 20%. 

Strefa Regeneracji umożliwia skorzystanie z tego specjalistycznego sprzętu nie tylko zorganizowanym klubom sportowym, ale również sportowcom indywidualnym czy osobom po operacjach ortopedycznych. Aparat do krioterapii Game Ready i wiele innych urządzeń do regeneracji można bowiem wypożyczyć poprzez stronę naszego partnera – strefaregeneracji.pl/wypozyczalnia.