ŁKS Commercecon Łódź meczem z BKS-em Bostik Bielsko-Biała rozpoczął grudniowe granie w Sport Arenie. Gospodynie nie dały swoim rywalkom żadnych szans, wygrywając pewnie do 18, 14 i 10. 

Początek pierwszego seta był wyrównany i nie zwiastował, że łodzianki tak gładko uporają się z rywalkami. Dopiero po bloku Kamili Witkowskiej Łódzkie Wiewióry odskoczyły na trzy punkty, a następnie zaczęły marsz po wygraną. Błąd przyjezdnych dał im zwycięstwo 25:18. W drugim secie miejscowe dużo wcześniej zaczęły kontrolować sytuację, prowadziły kolejno 9:5, 17:7 i 19:9. W końcówce wprawdzie bielszczanki odrobiły kilka „oczek”, ale nie były w stanie zniwelować aż tak dużej straty. Ostatecznie ŁKS Commercecon wygrał do 14. Trzecia odsłona to bardzo mocna przewaga Łódzkich Wiewiór. Gospodyniom wychodziło wszystko – od zagrywki, przez atak, po blok. Efekt? Wygrana 25:10 i zamknięcie meczu w trzech setach.
 
MVP meczu została wybrana Veronica Jones-Perry, która zdobyła 14 punktów. O jedno „oczko” mniej wywalczyła Kamila Witkowska. Łodzianki zagrały świetnie w przyjęciu (61%) i postawiły 11 punktowych bloków. ŁKS Commercecon Łódź – BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3:0 
(25:18, 25:14, 25:10)

Składy:
ŁKS Commercecon: Grajber (7), Witkowska (13), Sobiczewska (8), Ratzke (2), Alagierska (8), Jones-Perry (14), Maj-Erwardt (libero) oraz Jukoski (1) i Piasecka (3)
BKS Bostik: Kazała (6), Polak (1), Janiuk (8), Pierzchała (2), Orvosova (4), Szlagowska (2), Drabek (libero) oraz Mazur (libero), Borowczak, Chmielewska, Świrad (1), Bartkowska (2) i Łyszkiewicz (4)

*fot. Paweł Ciesielski