Instalacje fotowoltaiczne pojawiają się na polskich domach jak grzyby po deszczu. Branża rozwija się bardzo dynamicznie i nic dziwnego, że jej przedstawiciele myślą już nie tylko o własnych potrzebach. Do grona mecenasów łódzkich siatkówki, partnerów ŁKS-u Commercecon Łódź dołączyła właśnie firma PhotoVolt.

Nasz nowy partner posiada wieloletnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej. Stała współpraca z producentami komponentów, paneli, inwerterów, systemów montażowych, jest gwarantem najwyższego poziomu wykonania i jakości instalacji.

Czym jest fotowoltaika? Najprościej mówiąc to proces wytwarzania energii elektrycznej z darmowego promieniowania słonecznego. Słońce stanowi trzecie co do wielkości źródło energii odnawialnej na świecie, nic zatem dziwnego, że branża przeżywa rozkwit. Energię słoneczną można wykorzystać do zasilania niewielkich urządzeń przenośnych, takich jak lampa czy sygnalizacja drogowa. W gospodarstwie domowym wykorzystuje się ją do ogrzewania pomieszczeń oraz podgrzewania wody.

Panele fotowoltaiczne coraz częściej możemy zobaczyć na dachach domów, gospodarstw rolnych oraz nowoczesnych firm. Popularność fotowoltaiki wciąż rośnie, ponieważ jest to rozwiązanie zapewniające zwrot części lub nawet całości kosztów za wykorzystanie energii elektrycznej, nie szkodząc przy tym środowisku.

Niezmiernie się cieszymy, że firma PhotoVolt dołączyła do grona partnerów naszego klubu. Jesteśmy pewni, że obie nasze marki będą się równomiernie i szybko rozwijać.

#GramyRazem z PhotoVolt!