Jest już pewne, że w przyszłym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet w ŁKS Commercecon Łódź zobaczymy pięć znanych już twarzy. W klubie zostają: trener Michal Masek, trener asystent Bartłomiej Bartodziejski, libero Krystyna Strasz oraz środkowe – Zuzanna Efimienko-Młotkowska i Ewa Kwiatkowska.

Pierwsze decyzje Prezesa Huberta Hoffmana za nami. W naszym zespole na środku siatki nadal będziemy mieć przyjemność oglądać Ewę Kwiatkowską i reprezentantkę Zuzannę Efimienko-Młotkowską. Dla Zuzy będzie to drugi sezon w szeregach ŁKS-u, zaś dla Ewy trzeci.

Podczas oficjalnego zakończenia sezonu 2017/2018 w rozmowie z serwisem tulodz.com, pozostanie w szeregach Łódzkich Wiewiór ogłosiła także Krysia Strasz. – Nie spodziewałam się, że będę w stanie zadomowić się w jakimkolwiek innym miejscu poza Dąbrową Górniczą, ale tak się stało. W Łodzi czuję się bardzo dobrze. Tu jest naprawdę bardzo fajny klimat, zarówno do grania, jak i mieszkania, także myślę, że te warunki na pewno zadecydowały – powiedziała. 

Sztab szkoleniowy również się nie zmieni – pierwszym trenerem pozostanie Michal Masek, zaś jego asystentem będzie Bartłomiej Bartodziejski. 

Z niecierpliwością czekamy na kolejne wiadomości z karuzeli transferowej.