Pierwszą wygraną w sezonie 2021/22 zanotowały na swoim koncie siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź. Łódzkie Wiewióry pokonały na wyjeździe w meczu 4. kolejki TAURON Ligi aktualnego mistrza Polski – Grupę Azoty Chemik Police.

Przypomnijmy, że ŁKS Commercecon ma do rozegrania zaległy mecz 1. kolejki z Energą MKS Kalisz. W spotkaniach z Radomką i Developresem łodzianki musiały uznać wyższość rywalek, chociaż w meczu z rzeszowiankami widać było progres. W spotkaniu przeciwko mistrzyniom Polski Łódzkie Wiewióry zaprezentowały się bardzo dobrze, skutecznie realizując założenia taktyczne. Dobrze pracował łódzki blok (9 do 6). Ełkaesianki zanotowały również 4 asy serwisowe. Najwięcej punktów (19) zdobyła dla naszego zespołu Veronica Jones-Perry, na środku bardzo skuteczna była Klaudia Alagierska (13 punktów), a dobrą zmianę dała Julita Piasecka. Mimo tych indywidualnych wyróżnień należy podkreślić, że Wiewióry zagrały zespołowo, konsekwentnie i osiągnęły cel. 

MVP: Veronica Jones-Perry

Grupa Azoty Chemik Police – ŁKS Commercecon Łódź 1:3
(22:25, 18:25, 25:15, 21:25)

Składy zespołów: 
Chemik: Rios (2 pkt.), Kąkolewska (11), Brakocević-Canzian (18), Wasilewska (6), Łukasik (16), Milenković (3), Stenzel (libero) oraz Czyrniańska (8) i Pol
ŁKS: Grajber (9), Witkowska (8), Sobiczewska (8), Ratzke (2), Alagierska (13), Jones-Perry (19), Maj-Erwardt (libero) oraz Pacak, Jukoski, Strasz (libero), Gajer i Piasecka (7)