W sierpniu ŁKS Commercecon Łódź rozpocznie kolejny etap przygotowań do sezonu 2020/2021 TAURON Ligi. Sztab szkoleniowy Łódzkich Wiewiór zaplanował serię spotkań kontrolnych.

Podobnie jak Grupa Azoty Chemik Police, Developres SkyRes Rzeszów oraz BKS Stal Bielsko-Biała nasz zespół zrezygnował z udziału w turnieju PreZero Grand Prix na plaży. – Uważamy, że jest to nie do pogodzenia z potrzebami naszego zespołu. Byłaby to przeszkoda, aby prawidłowo przygotować się do ligi zarówno pod względem fizycznym, jak i technicznym – podkreślała w maju Katarzyna Sielicka, dyrektor ds. sportowych. 

Ełkaesianki do nowego sezonu TAURON Ligi przygotowują się na siłowni oraz hali Sport Arena. W drugiej połowie lipca zespół musiał poddać się tygodniowej izolacji z uwagi na zakażenie chorobą wirusową COVID-19 jednej z zawodniczek. Na szczęście pozostałe Wiewióry oraz sztab szkoleniowy uzyskali wyniki ujemne i 26 lipca zespół wznowił treningi. 

Plan spotkań sparingowych przed sezonem 2020/21:

11.08. – Grot Budowlani Łódź (Sport Arena)

15.08. – Grot Budowlani Łódź (Sport Arena)

18.08. – #VolleyWrocław (wyjazd)

22.08. – #VolleyWrocław (Sport Arena)

25.08. – Energa MKS Kalisz (wyjazd)

29.08. – Energa MKS Kalisz (Sport Arena)

2.09. – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz (wyjazd)

9.09. – DPD Legionovia Legionowo (Sport Arena)

12.09. – DPD Legionovia Legionowo (wyjazd)