Play-off

Finał (do trzech zwycięstw):

23.04.2019, 20:30 – ŁKS Commercecon Łódź – Grot Budowlani Łódź 

26.04.2019, 20:30 – Grot Budowlani Łódź – ŁKS Commercecon Łódź 

29.04.2019, 20:30 – ŁKS Commercecon Łódź – Grot Budowlani Łódź

 

Mecze o brązowy medal (do trzech zwycięstw):

23.04.2019, 17:30 – Chemik Police – Developres SkyRes Rzeszów

26.04.2019, 17:30  – Developres SkyRes Rzeszów – Chemik Police

29.04.2019, 17:30 – Chemik Police – Developres SkyRes Rzeszów

 

Półfinały (do dwóch zwycięstw):

07.04.2019, 14:45 – Developres SkyRes Rzeszów – ŁKS Commercecon Łódź 2:3 (18:25, 12:25, 25:14, 25:15, 9:15)

14.04.2019, 14:45 – ŁKS Commercecon Łódź – Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:23, 25:16, 25:22)

 

06.04.2019, 14:45 – Chemik Police – Grot Budowlani Łódź 0:3 (20:25, 16:25, 14:25)

13.04.2019, 17:30 – Grot Budowlani Łódź – Chemik Police 3:1 (25:21, 25:22, 23:25, 25:12)

 

Ćwierćfinały (do dwóch zwycięstw):

24.03.2019, 17:30 – ŁKS Commercecon Łódź – BKS Profi Credit Bielsko-Biała 3:1 (25:21, 25:20, 18:25, 25:21)

28.03.2019, 17:30 – BKS Profi Credit Bielsko-Biała – ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (25:23, 11:25, 18:25, 21:25)

 

22.03.2019, 17:30 – Grot Budowlani Łódź – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:0 (26:24, 25:22, 25:22)

28.03.2019, 20:30 – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Grot Budowlani Łódź 0:3 (15:25, 21:25, 23:25)

 

O miejsca 7-8 (do dwóch zwycięstw):

23.03.2019, 18:00 – E.Leclerc Radomka Radom – Energa MKS Kalisz 2:3 (25:22, 16:25, 22:25, 26:24, 11:15)

30.03.2019, 18:00 – Energa MKS Kalisz – E.Leclerc Radomka Radom 2:3 (15:25, 25:18, 25:23, 21:25, 6:15)

06.04.2019, 17:00 – E.Leclerc Radomka Radom – Energa MKS Kalisz 0:3 (15:25, 23:25, 20:25)

 

O miejsca 9-10 (do dwóch zwycięstw):

24.03.2019, 18:00 PTPS Piła – Legionovia Legionowo 3:0 (25:17, 25:15, 25:17)

30.03.2019, 18:00 Legionovia Legionowo – PTPS Piła 0:3 (23:25, 21:25, 22:25)

 

O miejsca 11-12 (do dwóch zwycięstw):

23.03.2019, 17:00 – #Volley Wrocław – KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:21, 25:18, 25:14)

30.03.2019, 17:00 – KSZO Ostrowiec Św. – #Volley Wrocław 3:2 (17:25, 17:25, 25:16, 25:21, 15:13)

05.04.2019, 17:00 – #Volley Wrocław – KSZO Ostrowiec Św. 3:2 (12:25, 16:25, 25:17, 25:23, 15:6)