Jednym z partnerów ŁKS-u Commercecon Łódź jest Port Lotniczy im. Władysława Reymonta. Wspólnie zrealizowaliśmy kilka ciekawych akcji społecznych i mamy nadzieję, że jeszcze nie jedna przed nami.

Z łódzkiego lotniska można polecieć do Wielkiej Brytanii, Irlandii i Bułgarii. Niestety rozwój pandemii zatrzymał ruch lotniczy. Z początkiem lipca wraca połączenie Londynu Stansted. Na 7 lipca zaplanowano również pierwszy lot do Warny. Mamy nadzieję, że to początek dobrych informacji i już wkrótce Port Lotniczy im. Reymonta będzie mógł poinformować o kolejnych połączeniach.

Ponadto łódzkie lotnisko proponuje szereg innych atrakcji, m.in. możliwość zorganizowania przyjęcia urodzinowego dla dzieci. Odbywają się tu również cykliczne imprezy dla najmłodszych, np. obchody Dnia Dziecka.

W minionym sezonie siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź wzięły udział w trzeciej edycji imprezy charytatywnej „Lądowanie Mikołaja”. Eva Mori, Anna KorabiecNatalia Skrzypkowska wcieliły się w pomocne elfy św. Mikołaja. Wszystko po to, aby wywołać uśmiech na twarzach dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych z Łodzi.

Dziękujemy, że gracie z nami!