Do grona partnerów mistrza Polski w siatkówce kobiet – ŁKS-u Commercecon Łódź – dołączyła właśnie kolejna firma. W sezonie 2019/2020 finansowo wspierać nas będzie specjalista z dziedziny budowy sieci telekomunikacyjnych – POL-NET.

Nasz nowy partner jest obecny na rynku sieci telekomunikacyjnych od 1998 roku. Doświadczenie i profesjonalizm POL-NETu zostało docenione przez czołowych liderów z branży telekomunikacyjnej. Efektem tego jest współpraca z firmami na terenie całej Polski. Wśród instytucji polecających usługi POL-NETu jest m.in. łódzka Toya TV. 

Panowie Zbigniew i Piotr Rybczyńscy, właściciele firmy POL-NET, prywatnie są sympatykami Łódzkiego Klubu Sportowego. – Jestem kibicem ŁKS-u i cieszę się, że mogę wspierać swój klub nie tylko przychodząc na mecze. Polecam taką formę wsparcia innym kibicom, którzy prowadzą własny biznes – mówi pan Zbigniew.

–  Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przyniesie wiele korzyści obu stronom – podkreślił Mariusz Przybyła, który w naszym klubie zajmuje się m.in. sponsoringiem. – Już wiele firm z Łodzi i regionu przekonało się, że zainwestowanie w sponsoring sportowy to strzał w przysłowiową 10. Tym bardziej, że dla każdego naszego partnera i sponsora przygotowujemy indywidualną ofertę na miarę potrzeb.

POL-NET witamy w siatkarskiej rodzinie ŁKS-u Commercecon!