Przygotowania do nowego sezonu to nie tylko treningi i mecze kontrolne czy turnieje. To również badania pod okiem lekarzy różnych specjalizacji. My poszliśmy krok dalej i zaprosiliśmy dietetyka – mgr Annę Chrzanowską z Projektu Zdrowie.

Projekt Zdrowie to polska sieć centrów dietetycznych, która w Łodzi ma dwa oddziały. Do naszego klubu zaprosiliśmy mgr Annę Chrzanowską z punktu mieszczącego się przy ul. Felińskiego 2. 

Pani Ania przybyła do nas uzbrojona w specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu możliwa była dokładna analiza składu ciała naszych siatkarek. Każda z Łódzkich Wiewiór mogła zapoznać się po badaniu ze szczegółowym omówieniem wyników, a także otrzymała je na piśmie. Z pewnością zaprosimy panią Anię jeszcze nie raz, aby zweryfikować wyniki uzyskane przed sezonem. 

A co możemy Wam zdradzić na temat przeprowadzonej analizy? Okazuje się, że regularne treningi naprawdę się opłacają. Według przeprowadzonych pomiarów wiek metaboliczny naszych Wiewiór waha się w przedziale 14-16 lat! 

Dziękujemy serdecznie pani Ani za wizytę i oczywiście zapraszamy w trakcie sezonu na powtórzenie pomiarów. A Was zapraszamy do obejrzenia fotogalerii: Pomiary z Projektem Zdrowie.