12 lutego na cmentarzu ewangelickim przy ul. Ogrodowej w Łodzi odbyło się pożegnanie trenera Andrzeja Kaźmierczaka. Były szkoleniowiec Łódzkiego Klubu Sportowego zmarł w wieku 68 lat po ciężkiej chorobie. 

Andrzej Kaźmierczak w Łódzkim Klubie Sportowym pracował w latach 1982-1985. W 1983 roku wraz z Jerzym Matlakiem poprowadzili nasz zespół do mistrzostwa Polski. Następnie został pierwszym szkoleniowcem ŁKS-u i w 1985 roku wywalczył z nim brązowy medal mistrzostw Polski.

Jako trener pracował również z siatkarzami łódzkiej Resury, a później Chemika Bydgoszcz. Wraz z I trenerem Andrzejem Chmielnickim współtworzył potęgę Startu Łódź.

Szkoleniowca ŁKS-u na cmentarzu ewangelickim przy ul. Ogrodowej w Łodzi żegnała rodzina, przyjaciele, byłe zawodniczki oraz przedstawiciele Łódzkiego Klubu Sportowego. Andrzej Kaźmierczak już na zawsze zapisał się w historii naszego klubu złotymi zgłoskami. 

Trenerze spoczywaj w pokoju [*]