Już w sobotę wielkie siatkarskie święto – derby Łodzi! W przerwie między setami kibicom zgromadzonym w Sport Arenie zaprezentują się przed rundą wiosenną piłkarze pierwszoligowego ŁKS Łódź, którzy właśnie wrócili ze zgrupowania w Turcji.

Bilety na siatkarskie derby pomiędzy ŁKS-em Commercecon a Grotem Budowlani sprzedają się jak świeże bułeczki. W sobotę w hali im. Józefa „Ziuny” Żylińskiego szykuje się zatem komplet. A wszyscy ci, którzy będą na żywo wspierać Łódzkie Wiewióry, będą mieli okazję wziąć udział również w prezentacji drużyny piłkarskiej ŁKS Łódź. Ełkaesiacy intensywnie przygotowują się do rundy wiosennej. Nie mogli jednak odmówić sobie udziału w siatkarskich derbach. 

Rycerze Wiosny będą do dyspozycji kibiców również po meczu. Na poziomie 1 znajdziecie specjalnie przygotowaną strefę naszych piłkarzy. Będzie to okazja do uzupełnienia kolekcji autografów, zrobienia pamiątkowego zdjęcia czy porozmawiania o wrażeniach Ełkaesiaków ze zgrupowania w Side. 

To jednak nie wszystko co przygotowaliśmy dla Was na mecz derbowy. Na najmłodszych kibiców tradycyjnie już będzie czekać wydzielona na poziomie boiska strefa zabawy, której sponsorem jest firma Gust-Pol. Mali kibice niech wypatrują również naszej maskotki. Wiewióra Zuzia będzie rozdawała chusty przygotowane przez eFanshop.pl.

Nie zapominajcie oczywiście o naszym sklepiku, którzy przed oraz w trakcie spotkań w Sport Arenie mieści się przy schodach na poziomie 1. Znajdziecie w nim kubki z wizerunkiem Łódzkich Wiewiór, szaliki oraz specjalne koszulki przygotowane przez White Hare

Przypominamy godziny otwarcia centrum biletów Atlas Areny (sprzedaż stacjonarna biletów):

  • w czwartek 21.02. – w godzinach 10:00 – 18:00 – centrum biletów Atlas Areny 
  • w piątek 22.02. – w godzinach 8:00 – 16:00 – centrum biletów Atlas Areny

23.02. (dzień meczowy) będzie otwarta kasa biletowa w Sport Arenie od godziny 14:30 do końca 1. seta.

Do zobaczenia w sobotę!