Dzięki waszym zgłoszeniom wiemy, że kilkanaście osób miało problem z wejściem na ostatni mecz z powodu niedziałającego kodu kreskowego na karnecie, który zakupiliście.
 
Od poniedziałku bacznie przyglądaliśmy się sprawie wraz z firmą obsługującą system biletowy. Prawdopodobnie znaleźliśmy przyczynę (błąd skanowania) i podobne problemy nie powinny pojawiać się już na następnych meczach.
 
Zdajemy sobie jednak sprawę, że technika jest tylko techniką, a ludzie skanujący kody kreskowe również mogą zrobić to niezgodnie z zaleceniem. Dlatego też na najbliższym meczu w pobliżu wejścia będzie pracownik klubu, który natychmiast w takiej sytuacji (jeśliby do niej doszło) zareaguje, umożliwi wam wstęp do hali oraz sfotografuje wasz karnet, gdyby zaszła konieczność jego wymiany.
 
Głęboko jednak wierzymy, że problem został rozwiązany i podobne sytuacje nie będą miały już miejsca.
 
Na koniec jeszcze informacja dla spóźnialskich – w tym tygodniu będzie jeszcze można zakupić karnet na mecze siatkarek ŁKS Commercecon Łódź – i będzie to już ostatnia szansa na zdobycie wejściówki na cały sezon.