Zapraszamy przedstawicieli mediów do składania wniosków o wydanie akredytacji stałej na mecze ŁKS Commercecon Łódź, które zespół rozegra w roli gospodarza w sezonie 2019/2020. Proces akredytacyjny jest otwarty w systemie Accredito w dniach 16 września – 2 października 2019 (do godz. 12:00).
 
Akredytacja stała będzie obowiązywać na spotkania domowe Łódzkich Wiewiór:
  • w Lidze Siatkówki Kobiet,
  • Lidze Mistrzyń 
  • ew. mecz w Pucharze Polski. 
 
O przyznaniu akredytacji poinformujemy za pośrednictwem systemu Accredito. 
 
Dziennikarze oraz fotoreporterzy, którzy złożą wniosek do 25 września i otrzymają decyzję o przyznaniu akredytacji, będą mogli ją odebrać podczas turnieju rozgrywanego w Sport Arenie dniach 27-29 września.
 
W systemie można się zarejestrować TUTAJ. Jeśli posiadacie Państwo już konto w systemie, wystarczy dodać do subskrybowanych nasze biuro prasowe. Dzięki temu będziecie otrzymać wszystkie informacje prasowe.
 
Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Prasowym:
 
Bianka Sawoniuk
bianka.sawoniuk@siatkalks.pl
tel. +48 668 14 65 18