Brązowe medalistki sezonu 2020/2021, siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź w drugiej połowie lipca rozpoczęły przygotowania do nadchodzących rozgrywek. Po badaniach i okresie mocnego treningu na siłowni i w hali przyszedł czas na mecze kontrolne. Za Łódzkimi Wiewiórami dwa sparingi z Energą MKS Kalisz – oba wygrane 3:2. 

We wrześniu nasz zespół rozegra kolejne mecze kontrolne. W pierwszych dniach września ŁKS Commercecon Łódź weźmie udział w Memoriale Jerzego Góreckiego w Legionowie. W turnieju weźmie udział sześć drużyn podzielonych na dwie grupy: ŁKS Commercecon Łódź, Grot Budowlani Łódź, S.C. Potsdam, (grupa A) oraz IŁ Capital Legionovia Legionowo, Dresdner S.C., Eczacibasi Stambuł (grupa B). 

Pierwszy mecz memoriału z Grot Budowlanymi Łódź nasz zespół rozegra wyjątkowo w łódzkiej Sport Arenie 2 września o godzinie 17:00, natomiast w sobotę (4.09.) o godzinie 15:00 już w Legionowie Łódzkie Wiewióry zmierzą się z SC Potsdam. W niedzielę obędą się spotkania o miejsca w klasyfikacji końcowej.

Na 9 września został zaplanowany mecz sparingowy z E.Leclerc Moya Radomka Radom, z którym ŁKS Commercecon rywalizował w minionym sezonie o brązowy medal mistrzostw Polski. 

W dniach 14-15 września Łódzkie Wiewióry wezmą udział w Memoriale Grzegorza Morawskiego pod patronatem Burmistrza Miasta Mława i Klub Sportowy Zawkrze Mława. Poza naszym zespołem w turnieju wezmą udział: Grot Budowlani Łódź, IŁ Capital Legionovia Legionowo oraz NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki.

Aktualnie w przygotowaniach do sezonu bierze udział dziewięć zawodniczek: Paulina Maj-Erwardt, Krystyna Strasz, Angelika Gajer, Julita Piasecka, Ivna Colombo, Pietra Jukoski, Joanna Pacak, Kamila WitkowskaWeronika Sobiczewska. Jako druga rozgrywająca zespół uzupełniła tymczasowo doświadczona Ewa Cabajewska

Po mistrzostwach Europy do składu dołączą Klaudia AlagierskaMartyna Grajber. Rozgrywająca Roberta Ratzke oraz przyjmująca Veronica Jones-Perry dołączą do drużyny po zakończeniu zobowiązań wobec reprezentacji Brazylii i Stanów Zjednoczonych.