Moment w półfinale Pucharu Polski, w którym Lucie Mühlsteinová upadła na parkiet z grymasem bólu był dla całej naszej ekipy najgorszym dniem w minionym sezonie. Teraz nasza rozgrywająca musi zadbać o swoje zdrowie. W nadchodzącym sezonie nie zobaczymy jej na parkiecie.

Lucie Mühlsteinová dołączyła do ŁKS-u Commercecon dwa lata temu jako doświadczona i utytułowana zawodniczka. Trzy Puchary Czech, jedno mistrzostwo swojego kraju, Puchar Słowacji, Puchar Polski i mistrzostwo Polski to tylko część jej klubowego dorobku medalowego. Z reprezentacją Czech sięgnęła po złoto Ligi Europejskiej w 2012 roku. 

Z naszym zespołem dotarła do finału Pucharu Polski i sięgnęła po wicemistrzostwo kraju. Niewątpliwie była jednym z filarów zespołu. Cieniem na tym sezonie położyła się kontuzja kolana, a następnie operacja i rehabilitacja. Teraz czas na dalszy proces powrotu do zdrowia. Aby móc wrócić do 100% formy Lucie postanowiła na rok zrobić sobie przerwę od zawodowego grania. 

Lucie dziękujemy Ci za wszystko co zrobiłaś dla naszego zespołu! Wracaj szybko do zdrowia Łódzka Wiewióro.