2 października w Konstantynowie Łódzkim odbyła się druga edycja charytatywnej sztafety – RUNda po Kanzasie. Biegowi towarzyszyło hasło „Pobiegnijmy razem i róbmy dobro!”. Uczestnicy biegu mieli szczytny cel – zbiórkę pieniędzy dla Miłoszka Rybickiego, chłopca z Konstantynowa Łódzkiego, który ma wadę̨ serca i potrzebuje specjalistycznej operacji. Biegaczy wspierała maskotka ŁKS-u Commercecon Łódź – Wiewióra Zuzia.

W biegu głównym, który odbywał się w formie sztafety, wzięły udział 62 4-osobowe drużyny. Dla młodszych biegaczy zaplanowano natomiast Małą Rundkę po Kanzasie na dystansie 400 metrów. 

I to właśnie najmłodszych biegaczy najmocniej wspierała nasza klubowa maskotka – Wiewióra Zuzia. Nie tylko rozdała wszystkim dzieciom klubowe smyczki, przybijała piątki i robiła sobie zdjęcia, ale również przebiegła razem z dziećmi dystans 400 metrów!

Ponadto ŁKS Commercecon Łódź ufundował nagrody dla zwycięskich sztafet (albumy siatkarskie i zaproszenia na mecze naszego zespołu). Jednym ze sponsorów RUNdy po Kanzasie była firma Commercecon. Uczestników wsparła również marka VitaDiet

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników biegu!