Już w najbliższy czwartek nasz zespół wyjedzie do Niemiec. Od piątku do niedzieli Łódzkie Wiewióry czeka rywalizacja z Dresdner SC, Developresem SkyRes Rzeszów i Chemikiem Police. Turniej w Dreźnie będzie jednym w ostatnich etapów przygotowań do nowego sezonu.

Turniej w Dreźnie zainauguruje spotkanie naszego zespołu z Developresem SkyRes Rzeszów. W drugim meczu zmierzą się Chemik Police i gospodynie – Dresdner SC. W sobotę zagramy przeciwko mistrzyniom naszego kraju z ubiegłego sezonu, a Dresdner SC podejmie Developres. W ostatnim dniu turnieju rzeszowianki zmierzą się z Chemikiem, a zmagania zakończy pojedynek Łódzkich Wiewiór z gospodyniami.

Plan turnieju:

Piątek:

  • 16:30 – Developres SkyRes Rzeszów – ŁKS Commercecon Łódź
  • ok. 19:00 – Dresdner SC – Chemik Police

Sobota:

  • 16:30 – ŁKS Commercecon Łódź – Chemik Police
  • ok. 19:00 – Dresdner SC – Developres SkyRes Rzeszów

Niedziela:

  • 11:00 – Developres SkyRes Rzeszów – Chemik Police
  • ok. 14:00 – Dresdner SC – ŁKS Commercecon Łódź

Po powrocie z Drezna nasz zespół czekają jeszcze dwa mecze kontrolne we własnej hali – z Legionovią Legionowo oraz otwarty dla kibiców z Energą MKS Kalisz.