ŁKS Commercecon Łódź przygotowuje się do sezonu 2022/2023. Nasza drużyna rozpoczęła etap sparingów. Po turnieju w Białymstoku Łódzkie Wiewióry czekają dwa mecze towarzyskie z E.Leclerc Moya Radomką Radom. Do nadchodzących rozgrywek brązowe medalistki mistrzostw Polski przystąpią w 13-osobowym składzie.

Nasz zespół po raz kolejny będzie walczył o najwyższe cele w TAURON Lidze i Pucharze Polski, a także ponownie będzie reprezentował polską siatkówkę w rozgrywkach Ligi Mistrzyń. Ponieważ okienko transferowe otwarte jest do końca stycznia 2023 roku, Zarząd ŁKS-u Commercecon Łódź nie wyklucza, że do składu Wiewiór ktoś jeszcze dołączy.

Zawodniczki ŁKS-u Commercecon Łódź w sezonie 2022/2023 zagrają z następującymi numerami:

Rozgrywające:

12 – Roberta Ratzke
14 – Angelika Gajer

Atakujące:

7 – Valentina Diouf
10 – Anastasiia Hryshchuk

Przyjmujące:

8 – Zuzanna Górecka
9 – Natalia Dróżdż
17 – Lana Scuka
18 – Julita Piasecka

Środkowe:

1 – Aleksandra Gryka
6 – Kamila Witkowska
15 – Klaudia Alagierska-Szczepaniak

Libero:

3 – Paulina Maj-Erwardt
16 – Kinga Drabek