W najbliższą sobotę, 16 marca, przy alei Unii 2 szykuje się prawdziwe święto sportu w wykonaniu Łódzkiego Klubu Sportowego. O 17:00 swój mecz rozpoczną piłkarze ŁKS Łódź, zaś o 20:30 pierwszy gwizdek usłyszymy w Sport Arenie. Siatkarki ŁKS Commerececon Łódź rozegrają ostatni mecz rundy zasadniczej.

W sobotę warto zarezerwować sobie całe popołudnie i wieczór, aby spędzić go przy alei Unii 2. Na kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego czeka kilka godzin sportowych emocji, najpierw w wykonaniu piłkarzy, a potem siatkarek. 

O 17:00 na boisko wybiegną zawodnicy ŁKS-u Łódź, którzy w meczu z Wartą Poznań powalczą o utrzymanie fotela wicelidera Fortuna 1. Liga. Najbliższy rywal Rycerzy Wiosny plasuje się na 13. miejscu w tabeli, a w ostatniej kolejce pokonał Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:3. Ełkaesiacy również odnieśli zwycięstwo, chociaż nieco skromniejsze, 1:0 nad Stalą Mielec. 

Po zakończeniu pojedynku piłkarskiego przeniesiemy się do Sport Areny, aby dopingować siatkarki ŁKS Commercecon Łódź w ostatnim meczu rundy zasadniczej Ligi Siatkówki Kobiet. Przeciwnikiem Łódzkich Wiewiór będzie drużyna mistrza Polski – Chemika Police. Zespół Marcello Abbodanzy w miniony weekend wywalczył w Nysie Puchar Polski.

Na kibiców w Sport Arenie będzie czekać ekipa U2 Sports Restaurant, która rozgrzeje Was gorącym żurkiem. W oczekiwaniu na pierwszy gwizdek będziecie mogli skorzystać również z „Fotobudka Obcykani”. To świetna okazja do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w biało-czerwono-białych barwach. Wypatrujcie Wiewióry Zuzi, ona również będzie chciała zrobić sobie z Wami zdjęcie. 

Najmłodszych kibiców tradycyjnie zapraszamy do strefy dla dzieci, w której przez cały dotychczasowy sezon powstało wiele pięknych prac plastycznych na temat siatkarek ŁKS-u Commercecon. Wiewióra Zuzia również zebrała pokaźną kolekcję laurek. 

Przypominamy, że bilety na spotkanie ŁKS Commercecon Łódź – Chemik Police można kupować online w systemie sportarena.makis.pl oraz stacjonarnie. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.