W sezonie 2019/2020 zawodniczki zagraniczne ŁKS-u Commercecon Łódź w swoje auta wyposażyła firma Toyota Łódź – autoryzowany dealer samochodów marki Toyota. Wspólnie zorganizowaliśmy również akcję „Adoptuj odpowiedzialnie!” w ramach wsparcia schroniska dla zwierząt w Łodzi.

Siedziba naszego partnera znajduje się przy ulicy Brzezińskiej 24A. W salonie można obejrzeć nie tylko wszystkie modele dostępne aktualnie w sprzedaży, ale również umówić się na jazdę próbną modelem, który nas interesuje. Toyota Łódź prowadzi również kompleksowy autoryzowany serwis, a także sklep i wypożyczalnię akcesoriów. Ponadto oferuje szeroki wachlarz usług związanych z kredytowaniem i leasingiem dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

W ostatnim czasie Toyota została liderem wśród najpopularniejszych marek samochodowych w Polsce! W styczniu 2020 roku zarejestrowano 6700 nowych Toyot. Oznacza to wzrost aż o 35,5% rok do roku i niemal 17-procentowy udział w rynku. Gratulujemy!

Wspólnie działaliśmy nie tylko w obrębie marketingu sportowego, ale również społecznie. Toyotę Corollę, którą jeździła Valeria Caracuta, ozdobił pyszczek Muni, jednego z psiaków z łódzkiego schroniska. Między innymi w ten sposób wspólnie zachęcaliśmy do odpowiedzialnych adopcji.

Toyota Łódź – dziękujemy za wspólny sezon!