W trosce o zdrowie Łódzkich Wiewiór współpracujemy z najlepszymi z najlepszymi specjalistami z zakresu medycyny sportowej. Niezmiennie od lat jest to zespół prof. Marcina Domżalskiego z przychodni SPORTO.

Sztab medyczny SPORTO stanowi grupa wykwalifikowanych fizjoterapeutów oraz lekarzy. Przewodzi im prof. UM dr hab. n. med. Marcin Domżalski, który współpracuje również z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej jako lekarz prowadzący reprezentację kobiet.

Zespół przychodni udziela wsparcia nie tylko siatkarkom. Wśród klubów współpracujących ze SPORTO są również piłkarki ręczne MKS-u Piotrcovia Piotrków Trybunalski czy zawodnicy Budowlanych Rugby SA.

Wszystkim, którzy potrzebują kompleksowej opieki związanej z chorobami narządu ruchu, polecamy konsultacje i leczenie u naszego partnera. Najwyższa jakość usług powoli na szybki powrót do pełnej sprawności.

Zespół lekarzy SPORTO prowadzi konsultacje specjalistyczne z zakresu:

 • ortopedii i traumatologii,
 • traumatologii sportowej,
 • diagnostyki USG,
 • medycyny sportowej,
 • chirurgii ogólnej,
 • kardiologii,
 • neurologii,
 • badania EMG,
 • neurochirurgii,
 • reumatologii,
 • kardiochirurgii,
 • badań okresowych sportowców,
 • dietetyki. 

Dziękujemy za kolejny wspólny sezon!