W niedzielę (26 stycznia) o godzinie 17:30 ŁKS Commercecon Łódź zmierzy się z drużyną DPD Legionovią Legionowo.  Sprzedaż biletów na mecz z DPD Legionovią ruszy we wtorek (21.01.) o godzinie 9:00, jednocześnie stacjonarnie i on-line.

W pierwszej rundzie Łódzkie Wiewióry niespodziewanie uległy w Legionowie 0:3. Szykujemy się zatem na wielki rewanż za tamtą porażkę. W pierwszym meczu 2020 roku mistrzynie Polski zrewanżowały się już skutecznie ekipie Enea PTPS Piła. Po porażce u siebie 1:3, w Pile oddały rywalkom jedną partię. Tym samym przywiozły do Łodzi komplet punktów i z pewnością będą chciały iść dalej drogą zwycięstwa. 

Sprzedaż on-line:

Wystarczy zarejestrować konto w serwisie sportarena.makis.pl lub zalogować się na już istniejące. Następnie wejść w zakładkę związaną z wybranym meczem ŁKS-u Commercecon Łódź i postępować według instrukcji wyświetlanej w kolejnych oknach przeglądarki. 

Sprzedaż stacjonarna będzie prowadzona:

  • 21 stycznia / wtorek / 9:00 – 16:00 / Centrum Biletów Atlas Arena
  • 22 stycznia / środa /od 8:00 do 16:00 Centrum Biletów Atlas Arena 
  • 23 stycznia / czwartek – dzień meczu Ligi Mistrzów z Chemikiem Jużne / 12:00 – 16:00 / Centrum Biletów Atlas Arena + 16:15 – do końca pierwszego seta w kasach Sport Areny
  • 24 stycznia/ piątek/ 8:00 – 16:00 / Centrum Biletów Atlas Arena
  • 25 stycznia/ sobota / nieczynne
  • 26 stycznia / niedziela – dzień meczu / od 16:00 do końca pierwszego seta w kasach Sport Areny

Na każdy mecz wybieramy bilet na konkretne miejsce. W przypadku zakupu biletu drogą internetową w kasie można odebrać również tzw. bilet pamiątkowy. Dla kibiców kupujących bilet w kasie, bilet pamiątkowy wydawany jest „od ręki”. 

Sektor tzw. rodzinny obejmie stronę sektorów oznaczonych literą A. Po przeciwnej stronie – sektory oznaczone literą C – znajduje się tzw. sektor dopingujący.

 Dzieci do ukończenia 5. roku życia – wejście darmowe
 Dzieci i młodzież od 6. do 16. roku życia – ulgowy
 Osoby powyżej 16. roku życia – normalny
 Emeryci, renciści oraz osoby niepełnosprawne – ulgowy