W czwartek, 5 grudnia, rozpoczynamy sprzedaż biletów na hit 9. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. 11 grudnia o godz. 20:30 siatkarki ŁKS Commercecon Łódź podejmą zespół Grupy Azoty Chemik Police. Nie może Was zabraknąć!

Sprzedaż on-line oraz stacjonarna ruszy jutro punktualnie o godzinie 12:00.

Mecz z Grupą Azoty Chemik Police będzie ostatnim ligowym pojedynkiem w Sport Arenie przed przerwą świąteczno-noworoczną. Dla Łódzkich Wiewiór będzie to niezwykle ważne starcie. Do tej pory ekipa z Polic wygrała wszystkie 10 spotkań i straciła jedynie sześć setów. Dlatego tak ważne jest, aby wypełnić Sport Arenę do ostatniego miejsca i wesprzeć gorącym dopingiem nasz zespół! Przypomnijmy całej siatkarskiej Polsce jak prezentują się trybuny w hali przy al. Unii 2 wypełnione najlepszymi kibicami!

Sprzedaż biletów on-line:

Wystarczy zarejestrować konto w serwisie sportarena.makis.pl lub zalogować się na już istniejące. Następnie wejść w zakładkę związaną z wybranym meczem ŁKS-u Commercecon Łódź i postępować według instrukcji wyświetlanej w kolejnych oknach przeglądarki. 

Sprzedaż stacjonarna będzie prowadzona:

  • 5 grudnia / czwartek / 12:00 – 18:00 / Centrum Biletów Atlas Arena
  • 6 grudnia / piątek/ 8:00 – 16:00 / Centrum Biletów Atlas Arena
  • 7 – 8 grudnia / sobota – niedziela / nieczynne
  • 9 grudnia / poniedziałek / 10:00 – 18:00 / Centrum Biletów Atlas Arena
  • 10 grudnia / wtorek / 8:00 – 16:00 / Centrum Biletów Atlas Arena
  • 11 grudnia / środa – dzień meczu /od 8:00 do 16:00 Centrum Biletów Atlas Arena + 16:15 – do końca pierwszego seta / KASY SPORT ARENY