Trwa sprzedaż biletów na spotkanie 4. kolejki LSK pomiędzy ŁKS Commercecon Łódź a E.Leclerc Radomka Radom oraz mecz 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzyń z SCC Palmberg Schwerin. Wejściówki na te pojedynki można kupować zarówno stacjonarnie, jak i w systemie internetowym Miejskiej Areny Kultury i Sportu.

Ważna informacja: Na mecze Ligi Mistrzyń nie obowiązują karnety! 

Sprzedaż internetowa:

Proces zakupu biletów drogą internetową jest bardzo prosty. Wystarczy założyć konto w serwisie sportarena.makis.pl, wejść w zakładkę związaną z wybranym meczem ŁKS Commercecon Łódź – E.Leclerc Radomka Radom lub ŁKS Commercecon Łódź – SCC Palmberg Schwerin, a następnie postępować według instrukcji wyświetlanej w kolejnych oknach przeglądarki. Zakupiony internetowo bilet należy koniecznie wydrukować, aby okazać go przy wejściu na halę! 

Sprzedaż stacjonarna na oba spotkania:

  • w piątek w godzinach 8:00 – 16:00 – centrum biletów Atlas Areny 
  • w sobotę od 15:00 do końca pierwszego seta meczu z Radomką – w kasie Sport Areny

Sprzedaż stacjonarna na mecz Ligi Mistrzyń:

  • w poniedziałek w godzinach 10:00- 18:00 – w centrum biletów Atlas Areny
  • we wtorek w godzinach 8:00 – 16:00 – w centrum biletów Atlas Areny, zaś od 17:30 do końca pierwszego seta w kasie Sport Areny

Na każdy mecz wybieramy bilet na konkretne miejsce. W przypadku zakupu biletu drogą internetową w kasie można odebrać również tzw. bilet pamiątkowy. Dla kibiców kupujących bilet w kasie, bilet pamiątkowy wydawany jest „od ręki”. 

Sektor tzw. rodzinny obejmie stronę sektorów oznaczonych literą A. Po przeciwnej stronie – sektory oznaczone literą C – będzie tzw. sektor dopingujący.

Ceny biletów w sezonie 2018/2019 – obowiązują zarówno na mecze ligowe, jak i pucharowe:

  • 15 zł – normalny
  • 5 zł – ulgowy
  • Dzieci do ukończenia 5. roku życia – wejście darmowe
  • Dzieci i młodzież od 6. do 16. roku życia – ulgowy
  • Osoby powyżej 16. roku życia – normalny
  • Emeryci, renciści oraz osoby niepełnosprawne – ulgowy