Zdrowie zawodniczek zawsze było nas sprawą priorytetową. Chcemy, aby czuły się zaopiekowane pod każdym względem. Dlatego naszym nowym partnerem medycznym została klinika dentystyczna „Stomatologia – Wodna 25”, mieszcząca się – jak sama nazwa wskazuje – w Łodzi przy ulicy Wodnej 25.  
 
Stomatologia Wodna 25 to miejsce przyjazne wszystkim pacjentom. Nasz partner oferuje swoim pacjentom szeroki zakres usług o najwyższym standardzie. Stawia na wysoką jakość usług, niezbędne kwalifikacje personelu medycznego, ale również przyjazną atmosferę, aby każdy pacjent bez stresu dbał regularnie o piękny uśmiech.
 
Szczególny nacisk Stomatologia Wodna 25 kładzie na leczenie najmłodszych pacjentów. Dentyście specjalizujący się w pracy z dziećmi, dbają o komfort najmłodszych, ograniczając do minimum poziom stresu, jaki może towarzyszyć im podczas wizyt stomatologicznych.
 
W trosce o komfort pacjentów w przychodni można również wykonać diagnostykę radiologiczna. Dostępny sprzęt pozwala na wykonywanie najwyżej jakości badań RTG:
 
– panoramicznego (Pantomogram) – podstawowe badanie diagnostyczne, pozwalające na ocenę całego uzębienia i stawów skroniowo – żuchwowych,
– punktowego – zdjęcie pojedynczego zęba, stosowane najczęściej w stomatologii zachowawczej i endodoncji.
 
Na wizytę można zapisać się wygodnie poprzez formularz na stronie z automatycznym potwierdzeniem wizyty lub kontaktując telefonicznie z rejestracją poradni pod nr. tel: 42-673-35-98, 737-486-215. Więcej informacji o usługach dostępnych u naszego partnera znajdziecie na stronie internetowej: stomatologia-lodz.pl.
 
Zapraszamy Was serdecznie do skorzystania z usług gabinetu na Wodnej 25. Jesteśmy z tej współpracy dumni podwójnie, ponieważ to kolejny partner, w którym zobowiązania biznesowe wynikają z sympatii klubowych. 
 
#GramyRazem