Z przyjemnością witamy na pokładzie nowego partnera – STREFĘ REGENERACJI, który zadba o odnowę biologiczną i regenerację zawodniczek ŁKS-u Commercecon Łódź. 

Strefa Regeneracji od wielu lat zapewnia najlepsze rozwiązania dla klientów indywidualnych (pacjentów, sportowców) oraz klubów, związków sportowych i ośrodków rehabilitacji. 

Jej WYPOŻYCZALNIA internetowa oferuje profesjonalny sprzęt, który przyspiesza rehabilitację pourazową i pooperacyjną oraz regenerację sportową. Możecie w niej wynająć system do krioterapii połączonej z kompresją (Game Ready), mechanicznego drenażu limfatycznego (RecoveryPump, Longest), zimnych kąpieli regeneracyjnych (iCoolSport, Avantpool) oraz elektryczne urządzenie do masażu Theragun. 

W sklepie strefaregeneracji.pl znajdziecie również szeroką gamę produktów wspomagających regenerację, takich jak odzież regeneracyjna Incrediwear, suplementy sportowe, tejpy i akcesoria do tapingu, masażery Theragun czy urządzenia do fizykoterapii (m.in. do krioterapii, kompresji pneumatycznej czy terapii tecar).

Odnowa biologiczna i właściwa regeneracja są niezwykle ważna także w czasie wydarzeń sportowych. Dlatego nasz partner zajmuje się także organizacją Mobilnej Strefy Regeneracji, gdzie uczestnicy odzyskują siły i mogą przyspieszyć powrót do formy. Jej oferta jest indywidualnie dopasowywana do charakteru wydarzenia i potrzeb zawodników. 

Strefa Regeneracji wspiera wielu profesjonalnych sportowców w regeneracji po treningu i rehabilitacji pourazowej. O nasze zawodniczki zadba kompleksowo – od profilaktyki, przez regenerację powysiłkową, po wspomaganie leczenia kontuzji. Dopracowane pod każdym względem zaplecze obejmować będzie: suplementację (wysokiej jakości produkty topowych marek: GoldNutrition, NamedSport, Z-Konzept), systemy do regeneracji i fizykoterapii (krioterapia z kompresją Game Ready; terapia tecar – YouTecar/Fisiowarm) oraz materiały i akcesoria fizjoterapeutyczne (np. do tapingu).

Bardzo się cieszę się z rozpoczęcia współpracy między Strefą Regeneracji a ŁKS-em Commercecon, jako oficjalny Partner w suplementacji i regeneracji sportowej. Jestem przekonany, że wsparcie fizjoterapeutów i  zawodniczek i fizjoterapeutów w zakresie profesjonalnej suplementacji i regeneracji sportowej przełoży się na wyniki, a przede wszystkim, że przyczyni się do niezapomnianych wrażeń sportowych dla kibiców Wiewiór – powiedział Mateusz Warzocha, współwłaściciel Strefy Regeneracji. 

Strefa Regeneracji witamy na pokładzie!