Z wielką przyjemnością przedstawiamy nowego partnera klubu ŁKS-u Commercecon Łódź. Jest nim lokalny producent wody Święcicki Zdrój, która ma swoje źródła w okolicach Żeromina.

Nasz partner to firma z polskim kapitałem, mogąca się poszczycić wodą alkaliczną o bardzo wysokiej jakości. Woda Święcicki Zdrój jest przeznaczona do codziennego spożycia. Jej zbilansowane składniki mineralne klasyfikują ją jako wodę, która może być używana do sporządzania posiłków dla dzieci i niemowląt.

Malownicze okolice Żeromina, gdzie znajduje się ujęcie “Święcicki Zdrój” od dziesiątek lat słyną ze zdrowotnych źródeł. Chociaż nie ma statusu wody leczniczej, to dzięki niskiej zawartości sodu i potasu może być wykorzystywana przez osoby ze schorzeniami układu sercowo-naczyniowego. Alkaliczny/zasadowy odczyn wody o pH= 8,3 może być pomocny w zwalczaniu skutków zakwaszenia organizmu.

W 2016 roku marka zwyciężyła w plebiscycie Nasze Dobre Łódzkie.

Bardzo się cieszymy, że do grona naszych partnerów dołączyła kolejna firma z województwa łódzkiego! #GramyRazem

Poznajcie historię firmy: