Od kilku lat ŁKS Commercecon Łódź angażuje się w akcję Szlachetna Paczka. Celem tego ogólnopolskiego projektujest pomoc rodzinom i osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. 

Oczekując magicznego nastroju świąt, chcemy nie tylko cieszyć się z tego, co dostaniemy, ale również z tego co możemy dać innym. Dlatego angażujemy się w szereg akcji, które mogą poprawić chociaż odrobinę czyjś los. W tym roku postaramy się spełnić jak najwięcej potrzeb pani Pauliny i jej dzieci – 10-letniej Mai i 7-letniego Pawła.

Pani Paulina doświadczyła przemocy domowej, uciekła z domu, szukając pomocy dla siebie i dzieci w Domu Samotnej Matki. Dzięki determinacji udało jej się stanąć na nogi, ale przez pandemię straciła pracę. Pani Paulina jest aktualnie na stażu w jednej z łódzkich przychodni i niedługo może mieć szansę na stałe zatrudnienie. Ale póki co potrzebuje wsparcia dla siebie i najbliższych. 

Potrzeby wybranej przez nas rodziny są naprawdę podstawowe. To chociażby opał, trwała żywność czy środki higieny.

Z listą możecie się zapoznać na stronie Szlachetnej Paczki: www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/65858/1475

Przed nami zbiórka darów i pieniędzy na zrealizowanie potrzeb pani Pauliny i jej dzieci. Będziemy Was informować na bieżąco w naszych mediach społecznościowych. W poprzednich latach wsparliście nas bardzo mocno. Mamy nadzieję, że w tym roku będzie podobnie!