Powoli zbliżamy się do wielkiego finału tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki. Dziś delegacja ŁKS-u Commercecon Łódź wybrała się na zakupy. Ich celem było skompletowanie większości produktów, które są potrzebne na co dzień wybranej przez zespół rodzinie. 

Szlachetna Paczka to jeden z największych ogólnopolskich projektów społecznych. Jego celem jest pomoc rodzinom i osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Po raz kolejny w tej akcji bierze udział również ŁKS Commercecon Łódź.

W tym roku drużyna podzieliła się obowiązkami związanymi z udziałem w Szlachetnej Paczce, aby wszyscy mieli swój wkład w tę wspaniałą akcję.  16 listopada delegacja Łódzkich Wiewiór – Izabela Kowalińska, Krystyna Strasz, Nicole Edelman, Klaudia Gajewska, Natalia Skrzypkowska, Łukasz Burtnik, Tomasz NagórkaWiewiórka Zuzia – przemaszerowała od pl. Wolności do Pasażu Schillera. Marsz Szlachetnej Paczki dawał sygnał całej Polsce, że baza rodzin została opublikowana.

Podczas meczu z Wisłą Warszawa prowadziliśmy zbiórkę pieniędzy na realizację potrzeb wybranej przez nas rodziny. Skarbonka na ten cel stanęła również w szatni ŁKS-u Commercecon, ponieważ zarówno zespół, jak i sztab szkoleniowy nie wyobrażają sobie, aby nie dorzucić cegiełki na ten cel.  

Nasza rodzina to pani Daria i pan Michał oraz trójka ich dzieci – nastoletni synowie Darek i Przemek oraz córeczka Gosia. Ich historię mogliście przeczytać na naszej stronie pod koniec listopada: TUTAJ.

Dziś część naszego teamu wybierała się na wielkie zakupy do Auchan w Manufakturze. Klaudia Alagierska, Aleksandra Wójcik, Ewa Kwiatkowska, Oliwia Laszczyk i trener Bartłomiej Bartodziejski wspólnymi siłami wybrali i zakupili większość produktów pierwszej potrzeby dla naszej rodziny. Pozostało nam skompletowanie darów o większych gabarytach i już za kilka dni spotkamy się z panią Darią i panem Michałem oraz ich dziećmi.

Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do zbiórki pieniędzy w tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki. Każda złotówka przyczyniła się do zrealizowania potrzeb naszej łódzkiej rodziny. 

Warto pomagać!