Na inaugurację rozgrywek TAURON Ligi 2021/22 siatkarki ŁKS Commercecon Łódź uległy E.Leclerc Moya Radomce Radom 0:3. 

Na niekorzyść Łódzkich Wiewiór działało przyjęcie zaledwie na poziomie 40% przy 59% rywalek. Atak obu drużyn był porównywalny, łodzianki zdobyły o dwa punkty więcej blokiem (9-7). Zawodniczki Radomki miały jednak po swojej stronie lepszą zagrywkę, podbijały również sporo piłek. Kluczowe były jednak błędy własne popełniane przez Wiewióry. Widać było jeszcze brak zgrania, trener Masek musiał rotować składem, szczególnie wśród przyjmujących.

Z pewnością jednak na plus można zapisać występ Weroniki Sobiczewskiej, która tym meczem zadebiutowała w TAURON Lidze. Młoda atakująca, pod nieobecność Ivny Colombo (uraz palca), zdobyła 16 punktów, notując 52% skuteczności. 10 punktów dołożyła Kamila Witkowska (55% skuteczności w ataku), a 8 Klaudia Alagierska (56%). 

Przed Wiewiórami dwa trudne wyjazdowe spotkania – z Developresem SkyRes Rzeszów i Grupą Azoty Chemik Police. 

E.Leclerc MOYA Radomka Radom – ŁKS Commercecon Łódź 3:0
(25:19, 25:22, 26:24)

Składy zespołów:
Radomka: Wójcik (6), Zaroślińska-Król (19), Aelbrecht (8), Efimienko-Młotkowska (1), Alanko (5), Lazić (13), Biała (libero) oraz Moskwa (1) i Marković (1)
ŁKS: Grajber (3), Witkowska (10), Sobiczewska (16), Ratzke (2), Alagierska (9), Jones-Perry (8), Maj-Erwardt (libero) oraz Jukoski (1), Piasecka (1) i Strasz (libero)