Za dwa dni Mikołajki, więc można powiedzieć, że dzisiejsza informacja jest prezentem z tej okazji. Do grona sponsorów naszego klubu dołączyła firma TRILUX Polska, oferująca indywidualne i energooszczędne oświetlenie.

Historia firmy, która dziś znana jest pod nazwą TRILUX , sięga 1912 roku. Od samego powstania załoga Triluxa kieruje się trzema fundamentami: innowacyjnością, świadomością jakości oraz zwracaniem uwagi na potrzeby klientów. Dzięki temu dziś firma ma spółki dystrybucyjne w 12 krajach Europy. Znajdują się one w Austrii, Belgii, Czechach, Hiszpanii, Francji, Holandii, Polsce, Słowacji, Szwajcarii, Węgrzech, Wielkiej Brytanii i Włoszech.

Grupa TRILUX jest w stanie oferować profesjonalne oświetlenie w każdym zakresie. Poszczególne spółki grupy pokrywają zapotrzebowanie w różnych obszarach zastosowań. TRILUX oferuje produkty do biur, oprawy zewnętrzne, do przemysłu i oświaty. Oktalite produkty do handlu, a Zalux funkcjonalne oprawy do pomieszczeń wilgotnych. Do ekspertów grupy TRILUX należą również ITZ (badania i rozwój), ICT (komponenty elektroniczne) oraz sklep internetowy watt24.

Z wielką przyjemnością witamy w gronie sponsorów naszego klubu polski oddział TRILUXA! Cieszymy się, że firma o tak ugruntowanej pozycji zaufała ŁKS Commercecon Łódź i chce inwestować swój budżet w sponsoring wicemistrza Polski.