ŁKS Commercecon Łódź zanotował trzecie zwycięstwo w TAURON Lidze. Łódzkie Wiewióry pokonały 3:1 Grupę Azoty Akademię Tarnów. Trener Alessandro Chiappini rotował składem, na boisku pojawiły się niemal wszystkie zawodniczki mistrza Polski. 

Łodzianki w niedzielnym meczu nie imponowały w przyjęciu, ale w ataku były zdecydowanie bardziej skuteczne od rywalek (43% do 30%). I to właśnie skuteczność w ataku przeważyła szansę zwycięstwa na stronę mistrza Polski, bowiem w bloku obie ekipy zaprezentowały się podobnie (14 do 13 bloków na korzyść tarnowianek).

MVP: Roberta Ratzke

ŁKS Commercecon Łódź – Grupa Azoty Akademia Tarnów 3:1
(25:15, 25:27, 25:20, 25:20)

Składy zespołów:
ŁKS Commercecon Łódź: Dudek (15), Gryka (11), Hryshchuk (6), Stefanik (6), Piasecka (4), Ratzke (3), Maj-Erwardt (libero) oraz Diouf (13), Campos (9), Witkowska (2), Krawczyk, Dróżdż i Zaborowska
Grupy Azoty Akademia Tarnów: Szumera (20), Dzaković (12), Moscickaya (6), Marcyniuk (3), Chmielewska (3), Gawlak (2), Żurawska (libero) oraz Zakościelna (7), Usheva (5), Calkins (1), Molenda i Szczygieł-Głód