Od dwóch lat ekipa U2 Sports Restaurant zajmuje się obsługą kiosków gastronomicznych w Sport Arenie podczas meczów ŁKS-u Commercecon Łódź. Gorący żurek dodawał w zimie energii niejednemu zmarzniętemu kibicowi. 

U2 Sports Restaurant gwarantuje smak i jakość serwowanych produktów. Podczas meczów Łódzkich Wiewiór serwują zarówno szybkie przekąski, jak i tradycyjne i rozgrzewające dania kuchni polskiej. Są tacy, którzy twierdzą, że zimą żurek i bigos to pozycje obowiązkowe, aby mieć energię do kibicowania. 

W trakcie sezonu 2019/2020 kibice ŁKS-u Commercecon Łódź mogli liczyć na pyszne jedzenie, a klub na wparcie finansowe. Ale czy wiecie, że w czasie epidemii nasz partner wspierał posiłkami pracownikó Centrum Kliniczno-Dydaktycznego Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi?  

Dodajmy, że pani Agnieszka Bartczak, właścicielka U2 Sports Restaurant, prowadzi również firmę eventowo-cateringową One and Only. Jeśli będziecie potrzebować cateringu oraz kompleksowych usług cateringowe, wiecie gdzie się zgłosić. Ekipa One and Only obsługuje zarówno imprezy prywatne, jak i duże przyjęcia, szkolenia, bakiety, czy eventy nawet do kilku tysięcy osób. Serwują wyśmienitą kuchnię polską, europejską lub tematyczną.

Polecamy i dziękujemy za kolejny wspólny sezon!