Prezenty sypią się jak z rękawa. Z wielką przyjemnością śpieszymy przekazać, że do grona partnerów ŁKS Commercecon Łódź dołączyła właśnie firma U2 Sports Restaurant.

Firmę reprezentowaną przez panią Agnieszkę Bartczak macie okazję poznać dosłownie od kuchni, bowiem U2 Sports Restaurant zajmuje się obsługą kiosków gastronomicznych w hali Sport Arena. W tym sezonie macie okazję skorzystać z ich oferty podczas spotkań domowych ŁKS Commercecon Łódź.

Serdecznie zapraszamy Was do korzystania z punktów gastronomicznych na spotkaniach Łódzkich Wiewiór. U2 Sports Restaurant gwarantuje smak i jakość serwowanych produktów. Z naszego meczu na pewno nie wyjdziecie z pustym żołądkiem! 

Nasz klub może liczyć w sezonie 2018/2019 na wsparcie finansowe U2 Sports Restaurant. Dziękujemy, że jesteście z nami!