Dzięki bogatej ofercie zajęć sportowych Vera Sport ćwiczy naprawdę kompleksowo! Trening pod okiem instruktora, siłownia czy zajęcia grupowe – każdy tu znajdzie coś dla siebie.

Wśród zajęć grupowych nie brakuje różnych form gimnastyki rekreacyjnej, ćwiczeń grupowych i treningów łączących aerobik z tańcem. Vera Sport to świetnie wyposażone sale fitness, profesjonalne nagłośnienie i najlepsi instruktorzy oraz zajęcia o różnym charakterze, stopniu zaawansowania i dynamice.

Nasz partner ma również ofertę zajęć dla dzieci – zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek od 7. roku życia. Swoje miejsce znajdą tu także miłośnicy sportów rakietowych (tenisa, squasha czy badmintona) i zespołowych. Obiekt, w którym mieście się Vera Sport dysponuje zarówno profesjonalnym boiskiem oraz halą. 

Najwięcej sportu w mieście? Tylko w Vera Sport! Tylko tu znajdziecie tak kreatywne sposoby na trening – przyjemność płynącą ze sportu gwarantowana 👍 Serdecznie polecamy i zapraszamy na Siewną 15! Więcej informacji na http://www.verasport.pl.

Zobaczcie, jak nasza maskotka – Wiewióra Zuzia –  szlifuje formę na fazę play-off TAURON Ligi.