Pod koniec kwietnia do grona partnerów ŁKS-u Commercecon Łódź dołączyła kultowa marka. Od 2018 roku firma Kubota przeżywa prawdziwy renesans swojej działalności. A że siedziba firmy mieści się w Łodzi, to Wiewiórka Zuzia nie mogła sobie odmówić przyjacielskiej wizyty.

W swojej ofercie odświeżona i nowoczesna Kubota posiada doskonale wszystkim znane klapki na rzep, ale również poszerza pozostałe kolekcje: idealne na basen klapki Basic, streetwear’owe klapki Premium, a także japonki. Fani marki mogą poszerzyć swoją garderobę o t-shirty, skarpety czy czapki z daszkiem. W sklepie on-line można kupić również worki oraz ręczniki.

W ciągu ostatnich dwóch lat marka przeszła prawdziwą rewolucję, by z made in China stać się ambasadorem produktów wysokiej jakości made in Poland. Nasza maskotka – Wiewiórka Zuzia – osobiście odwiedza wszystkich sponsorów i partnerów. Nie mogła sobie odmówić wizyty również w siedzibie Kuboty, tym bardziej, że mieści się ona w Łodzi.

W odwiedzinach u Kuboty nasza maskotka osobiście przekonała się jak prężnie działa obecnie firma. O rozwój i dobre imię marki dba grupa pełnych energii i wyobraźni osób, które wiedzą, że słowo „pasja” ma kluczowe znaczenie. Jesteśmy przekonani, że Kubota z miesiąca na miesiąc będzie odnosiła kolejne biznesowe sukcesy.

Pamiętajcie, że nasz partner ma dla Was zniżkę -15% na cały asortyment w sklepie internetowym www.kubotastore.pl. W koszyku przy realizacji zamówienia należy wprowadzić kod: LKSCOMMERCECON15.

*Autorem zdjęć jest Paweł Ciesielski